O nas

Kim jesteśmy?


PCP Logistics to młoda firma na rynku, ale z dużym doświadczeniem kadry zarządzającej, która zdobyła swoją praktykę pracując w branży ponad 10 lat. Stawiamy głównie na jakość świadczonych przez nas usług, czym zdobyliśmy zaufanie największych firm produkcyjnych na Pomorzu. Spedycja to dla nas coś więcej niż praca i sposób na życie: to pasja, w której spełniamy się codziennie, realizując potrzeby naszych Klientów. Każde nasze działanie to realizacja misji zawartej w nazwie: PCP – czyli Professional Cargo Partner – to synonim profesjonalizmu w usługach transportowych.

Kreatywny zespół gotowy na wyzwania


Jesteśmy kreatywnym zespołem otwartym na różnorodne pomysły i nie boimy się nowych wyzwań. W swojej pracy nie skupiamy się tylko na organizacji procesów transportowych, ale także na całej metodologii.

Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki


W naszej pracy nie ma rzeczy niemożliwych, co już udowodniliśmy wielokrotnie, realizując transporty ekstremalnie trudne zarówno pod względem geograficznym, czasowym jak i organizacyjnym.

Realizujemy ekspresowe transporty w całej Europie


Czynimy wszystko, aby czas dostawy transportów przez nas organizowanych był jak najkrótszy. W przypadku większości krajów europejskich transport dociera w ciągu 24 – 48 godzin, zaś na pozostałym obszarze Europy – włączając w to kraje skandynawskie, Wielką Brytanię czy Islandię – jesteśmy w stanie dostarczyć towary nawet do 60 godzin.

napisz maila